Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"ERS 2018 KONGRESİ'NDEN NOTLAR:
GOLD 2019 VE ERS 2018'DE KOAH OTURUMLARI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da ERS 2018 KONGRESİ'NDEN NOTLAR Canlı Konferanslar Serisi'nin üçüncü Canlı Konferansı 24 Aralık 2018 Pazartesi günü Prof. Dr. Elif ŞEN ve Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK'ün sunumlarıyla "GOLD 2019 VE ERS 2018'DE KOAH OTURUMLARI" başlığı altında gerçekleştirildi.

82 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 20 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Elif ŞEN ve Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK'ün katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Metin ÇELİKİZ
ERS'ye gitmiş kadar oldum. Hocalarımın ve teknik ekibin ellerine sağlık.

*Uluğ Bey HAYRİ
Selamlar hocam, öğlen arası doping oldu bu güzel öneriler.

*Handan AKSOY
Nurdan hocam mükemmel bir özetlemeydi, çok teşekkürler.

*Benan MÜSELLİM
Çok güzel bir sunumdu, çok teşekkürler.

www.toraksim.org
Haberler