Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ'NİN
DOKSANYEDİNCİ SESLİ KİTABI:
"SIR ARTHUR CONAN DOYLE - SHERLOCK HOLMES, ABBEY ÇİFTLİĞİ OLAYI"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin doksanyedinci sesli kitabı "SIR ARTHUR CONAN DOYLE - SHERLOCK HOLMES, ABBEY ÇİFTLİĞİ OLAYI".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı İskoç Edebiyatı'nda bilim-kurgu, tarihi kitaplar, oyunlar, şiirler ve kurgu dışı düzyazı türünde eserler bırakan SIR ARTHUR CONAN DOYLE'nin eseri "SHERLOCK HOLMES, ABBEY ÇİFTLİĞİ OLAYI".

Sir Arthur Conan DOLYE tarafından yaratılan Sherlock Holmes karakteri dünya tarihinin tartışmasız en başarılı dedektifidir. Sherlock Holmes hikayelerini ilginç yapansa kullanılan teknikler ve mantıktır. Bütün deliller titizlikle toplanır, ön yargıdan uzak bir şekilde analiz edilir ve sonuca ulaşılır. Onun kullandığı yöntemler ve teknikler günümüzde dahi polis teşkilatlarına yardımcı olmaktadır ve Sherlock Holmes kitapları pek çok polis için bir el kitabı niteliğindedir.

Polisiye kitapların bu en büyük üstadının eserleri hala milyonlarca okur tarafından okunmakta ve dünyanın birçok ülkesinde Sherlock Holmes kulüpleri kurularak hikayelerinde geçen kişiler dünyasında canlandırılmaktadır.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"SHERLOCK HOLMES, ABBEY ÇİFTLİĞİ OLAYI" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler