Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2018 YILI KASIM AYI TORAKSIM “KİTAP KULÜBÜ” PROGRAMININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 2018 yılı Kasım ayı "KİTAP KULÜBÜ" programı "KÖRLÜK" başlığı altında 28 Kasım 2018, Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen 2018 Yılı Kasım Ayı TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" programında Jose SARAMAGO'nun müthiş bir gözlem gücüyle betimlediği "KÖRLÜK" kitabı konuşuldu. Doç. Dr. Özge YILMAZ ve Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ'ün İZMİR'den online olarak, kendi bilgisayarları ile Canlı Konsey modülümüze bağlandıkları, 47 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 29 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ programın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Programa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken program esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Pınar ÇELİK
Konu ve kurgu çok ilginç. Yorumlarınız ve anlatım tarzınız çok güzeldi.

*H. Gül ÖNGEN
Zevkle dinledim. Güzel anlatım ve güzel bir Türkçe. Profesyonelleri hiç aratmadı genç arkadaşlarım. Elinize, dilinize sağlık.

*Şermin BÖREKÇİ
Yan yana süper görünüyorsunuz.. Ses ve görüntü kalitesi çok iyi...

*Metin ÇELİKİZ
Ses ve görüntü mükemmel.

*Ali Fuat KALYONCU
Sevgili Özge ve Canan, çok teşekkürler.

*Kemalettin ÖZDEN
İyi akşamlar, çok güzel bir söyleşiydi.

*Sabiha Leyla Pur ÖZYİĞİT
Çok teşekkürler, harikasınız, ağzınıza, aklınıza sağlık...

*Baran GÜNDOĞUŞ
Çok keyif alarak dinledim... Çok teşekkürler...

www.toraksim.org
Haberler