Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA 2018 YILI ARALIK AYINDA
KİTAP KAZANAN ÜYELERİMİZ BELLİ OLDU!

Her ay TORAKSIM (www.toraksim.org)'ı en çok ziyaret eden, en çok beğeni-paylaşım yapan üyelerimizden daha önce ödül kazanmamış 3 üyemize ve 1 asistan arkadaşımıza birer kitap hediye ediyoruz. 2018 yılı Aralık ayının hediye kitaplarını Dr. Ayhan VAROL seçti.

2018 yılı Aralık ayında kitapları kazanan üyelerimiz olan Dr. Hüseyin ÖRÜN'e Tüfek, Mikrop ve Çelik (Jared Diamond), Dr. Özlem SOĞUKPINAR'a Falconer Hapishanesi (John Cheever), Dr. Mesud KOSKU'ya Gidiyor, Gitti, Gitmiş (Jenny Erpenbeck) ve Asist. Dr. Bahar KUBAT'a Kör Saatçi (Richard Dawkins) kitapları çok yakında ulaştırılacaktır.

Her ay kitap ödüllerinin devam edeceğini, ayrıca TTD 22. Yıllık Kongresi'ne kadar TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden 3 üyemize kongre katılım bursu verileceğini hatırlatalım. Her beğeni 2, her paylaşım 5 ziyaret değerinde olacaktır (günde 5 ziyaret, 5 beğeni ve 3 paylaşımdan fazlası değerlendirme dışı tutulacaktır).

NOT: TORAKSIM platformunun yöneticileri değerlendirme dışı tutulmaktadır. Dereceye giren üyelerimiz TTD 22. Yıllık Kongresi'ne herhangi bir sebeple bu burs ile katılamaz ise sıralamada ardından gelenler bu hakka sahip olacaktır.

Hepsi ve Daha Fazlası İçin
www.toraksim.org

Haberler