Bilimsel Bilişim
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
YÜZÜNCÜ SESLİ KİTABI: "RICHARD BACH - MARTI JONATHAN LIVINGSTON"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yüzüncü sesli kitabı "RICHARD BACH - MARTI JONATHAN LIVINGSTON".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı kurgu ve hayal konusunda birçok eserler bırakan Amerikalı yazar Richard BACH'ın kaleme aldığı romanı "MARTI JONATHAN LIVINGSTON".

Richard BACH, kitaplarının çoğunu kendi hayatından esinlenerek yazmıştır. Eserlerinin çoğunda bir şekilde uçmaktan bahseden Richard BACH, 1970 yılında kaleme aldığı MARTI JONATHAN LIVINGSTON romanında yem bulmak için uçmak yerine, hızlı ve akrobatik uçmayı seçen bir martının hikâyesini anlatmıştır. 10.000 sözcükten daha az olmasına rağmen kurgu ve kurgu dışı kitaplar arasında en çok satan kitap olmuştur.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"RICHARD BACH - MARTI JONATHAN LIVINGSTON" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler