Bilimsel Bilişim
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

1500'Ü AŞKIN HEKİMİN
91 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
237 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLEDİĞİ ve
41 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"TİP 2 DİYABET TEDAVİSİNDE YENİ DÖNEM:
KARDİYOVASKÜLER KORUMA VE KOLAYLIK"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "Tip 2 Diyabet Tedavisinde Yeni Dönem: Kardiyovasküler Koruma ve Kolaylık" Canlı Konferansı Prof. Dr. Tufan TÜKEK ve Prof. Dr. Kubilay ÜKİNÇ'in sunumlarıyla 5 Şubat 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

1500'Ü AŞKIN HEKİMİN 91 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 237 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLEDİĞİ ve 41 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Tufan TÜKEK ve Prof. Dr. Kubilay ÜKİNÇ'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TİHUDUM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Değerli sunumunuz için size ve TİHUDUM'a çok teşekkür ederim.

*Recep ERMUT
Sunum için teşekkürler.

*Tolgay ÇAKMAK
Sayın başkanım teşekkür ederiz.

www.tihudum.org

Haberler