Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN
TORAKSIM "SİNEMA KULÜBÜ"NÜN 5. PROGRAMI
24 MAYIS 2019 CUMA GÜNÜ, SAAT: 20.00'DE...

TORAKSIM "Sinema Kulübü"nün 5. Programı 24 Mayıs 2019 Cuma günü Saat 20.00'de "GAME OF THRONES" başlığı altında Prof. Dr. Benan MÜSELLİM, Uzm. Dr. Deniz KIZILIRMAK ve Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK'ün yorumlarıyla Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da gerçekleştirilecektir.

Televizyon tarihinin en büyük maliyetli (her sezon 100 milyon dolar) ve en çok seyredilen dizisi (1 milyardan fazla kişi seyretti) "GAME OF THRONES" 20 Mayıs 2019 Pazartesi sabahı yayınlanan son bölümüyle bitti. 2011 yılında başlayan dizinin sekiz sezonu TORAKSIM "Sinema Kulübü"nde tartışılacak. Ekran önünde yorumcularımızı izleyen üyelerimiz, arzu ederlerse chat ekranından programa dahil olabilecekler.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa Prof. Dr. Benan MÜSELLİM İSTANBUL'dan, Uzm. Dr. Deniz KIZILIRMAK MANİSA'dan ve Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden, bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) progamı izleyebilir, chat ekranından soru-katkılarınızı gönderebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Katkılarınızla daha da güzelleşecek bu programa katılımınızı bekliyoruz.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE TORAKSIM, "SİNEMA KULÜBÜ"NÜN 5. PROGRAMI...
Konu:GAME OF THRONES
Yorumcular:Prof. Dr. Benan MÜSELLİM,
Uzm. Dr. Deniz KIZILIRMAK,
Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK
Tarih-Saat:24 Mayıs 2019 Cuma, Saat: 20.00-21.00
Yer:www.toraksim.org

Haberler