Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

217 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
27 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"DEĞİŞEN DÜNYADA BETA HÂLÂ PROBLEM Mİ?" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI PEDİATRİ DÜNYASI WEB TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda "Değişen Dünyada Beta Hâlâ Problem mi?" Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Ateş KARA'nın sunumuyla 23 Mayıs 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

217 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 27 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlarla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.pediatridunyasi.org aracılığıyla "PEDİATRİ DÜNYASI, WEB TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "PEDİATRİ DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ali Rıza ERDOĞAN
Güzel sunumunuz için teşekkür ederim, yüreğinize sağlık.

*Nevin KURT
Güzel sunum için teşekkürler.

www.pediatridunyasi.org

Haberler