Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2019 YILI ŞUBAT AYI TORAKSIM "KİTAP KULÜBÜ" PROGRAMININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 2019 yılı Şubat ayı "KİTAP KULÜBÜ" programı 19 Şubat 2019, Salı günü "DOPPLER" başlığı altında gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen 2019 Yılı Şubat Ayı TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" programında Norveçli yazar Erlend LOE'nin bir çok platformda yılın en iyi kitaplarından biri olarak seçilen romanı "DOPPLER" kitabı konuşuldu. Doç. Dr. Özge YILMAZ MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak, kendi bilgisayarları ile Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü'ne bağlandılar. CHAT EKRANINDA 49 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ programın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Programa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken program esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ayhan VAROL
Antalya'dan kucak dolusu selamlar.

*Benan MÜSELLİM
Harika bir kitap, harika konuşmacılar...

*Utku TAPAN
Kitap çok güzeldi, tavsiye için teşekkürler.

*Şermin BÖREKÇİ
Çok çok teşekkür ederiz... Emeğinize sağlık. Sevgiler.

*Gökçen ÖMEROĞLU ŞİMŞEK
Çok teşekkür ederim. Çok güzel bir tartışma oldu.

*Şerif KURTULUŞ
Teşekkür ederiz. İyi akşamlar.

*Baran GÜNDOĞUŞ
Çok teşekkürler...

*Sinem GÜNGÖR
Çok teşekkürler.

www.toraksim.org

Haberler