Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2019 YILI NİSAN AYI TORAKSIM "KİTAP KULÜBÜ" PROGRAMININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 2019 yılı Nisan ayı "KİTAP KULÜBÜ" programı 2 Nisan 2019, Salı günü "KÜRK MANTOLU MADONNA" başlığı altında gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen 2019 Yılı Nisan Ayı TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" programında Sabahattin Ali'nin "KÜRK MANTOLU MADONNA" kitabı konuşuldu. Doç. Dr. Özge YILMAZ ve programın özel konuğu olan Prof. Dr. Arzu YORGANCIOĞLU MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak, kendi bilgisayarları ile Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü'ne bağlandılar. CHAT EKRANINDA 42 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ programın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Programa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken program esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Berker ÖZTÜRK
Sabahattin Ali'nin sene-i devriyesinde çok manidar oldu, teşekkürler.

*Şermin BÖREKÇİ
Farklı bakış açılarınız ve yorumlarınız ile yine çok güzel ve değerli bilgiler ediniyoruz, harikasınız....

*Ali Kadri ÇIRAK
Okumuştum. Arzu hocamın sesinden dinledim. Şimdi sindirdim.

*Gaye ULUBAY
Harika bir toplantı. Hepinize teşekkür ederiz.

*Ayşe BOZGEYİK
Emeğinize sağlık. Çok çok teşekkürler.

www.toraksim.org

Haberler