Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE 1 KİŞİYE AHEKON 2019 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 18 Haziran 2019 Salı günü Saat 12.15'te Dr. Ekrem BAŞARA'nın sunuculuğunda; Prof. Dr. Ateş KARA'nın sunumuyla "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AHEF AKADEMİ üyesine AHEF tarafından AHEKON 2019 (10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'a Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2019 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Meningokokal Hastalıklar ve Korunma
Sunucu:Dr. Ekrem BAŞARA,
Ayaş Merkez Aile Sağlığı Merkezi
Konuşmacı:Prof. Dr. Ateş KARA,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Tarih-Saat:18 Haziran 2019 Salı, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.orgHaberler