Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

9 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
123 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN
"KILAVUZLAR EŞLİĞİNDE HIV/AIDS TEDAVİSİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...


İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN'in sunumuyla "Kılavuzlar Eşliğinde HIV/AIDS Tedavisi" Canlı Konferansı 7 Mayıs 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

9 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 123 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN konferans Prof. Dr. Serhat ÜNAL ve Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN'in katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimiz ile Canlı Konferans esnasında ve sonrasında İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'da aşağıdaki paylaşımları yapan üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

*Selçuk NAZİK
Sayın hocam sunumunuz için çok teşekkür ederim, çooook faydalı oldu.

*Şafak ÖZER BALİN
Güzel sunumunuz için çok teşekkür ederim.

*Sultan YOLBAKAN
İNFEKSİYON DÜNYASI'na ve değerli hocalarıma çok teşekkür ederim.

*Hayati DEMİRASLAN
Elinize sağlık.

*Atilla ATASEVER
Teşekkürler...

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler