Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA
"KÜRESEL DÜZEYDE TÜRK TORAKS DERNEĞİ"
CANLI KONSEYİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 23 Temmuz 2019 Salı günü Saat 12.15'te "Küresel Düzeyde Türk Toraks Derneği" Canlı Konseyi gerçekleştirilecek.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa moderatör-konuşmacımız Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ANKARA'dan, tartışmacılarımız Prof. Dr. Hasan BAYRAM İSTANBUL'dan ve Prof. Dr. Metin AKGÜN ise ERZURUM'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Bu canlı konsey özellikle uluslararası platformlarda etkinliklerini artırmak isteyen üyelerimiz için planlanmıştır. Geleceğin bilim insanlarını Canlı Konsey'e davet ediyoruz.

Ekran önünde programı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından konseye dahil olabilecekler.

MODERATÖR-KONUŞMACI
Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK

TTD Dış İlişkiler Sorumlusu

TARTIŞMACILAR
Prof. Dr. Hasan BAYRAM

TTD Genel Başkanı
Prof. Dr. Metin AKGÜN
TTD Bilimsel Komite Başkanı

www.toraksim.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz program sırasında sorularınızı chat ekranından paylaşabilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

Konu:Küresel Düzeyde Türk Toraks Derneği
Moderatör-Konuşmacı:Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK, ANKARA
Tartışmacılar:Prof. Dr. Hasan BAYRAM, İSTANBUL
Prof. Dr. Metin AKGÜN, ERZURUM
Tarih-Saat:23 Temmuz 2019 Salı, 12.15-13.15
Yer:www.toraksim.org

www.toraksim.org

Haberler