Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
"KÜRESEL DÜZEYDE TÜRK TORAKS DERNEĞİ" CANLI KONSEYİNİN
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "KÜRESEL DÜZEYDE TÜRK TORAKS DERNEĞİ" Canlı Konseyini 23 Temmuz 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

Ankara'dan Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK'ün modere ettiği Canlı Konseyimizde İstanbul'dan Prof. Dr. Hasan BAYRAM, Ankara'dan Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ve Erzurum'dan Prof. Dr. Metin AKGÜN online olarak, kendi bilgisayarları ile Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü'ne bağlandılar.

Canlı Konsey sırasında chat ekranından gelen soru-katkılar 3 hocamız tarafından yanıtlanıp yorumlandı.

3 FARKLI ŞEHİRDEN (Ankara, İstanbul, Erzurum) 3 KONUŞMACININ online olarak gerçekleştirdikleri Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konseye canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konsey esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Aslı GÖREK DİLEKTAŞLI
Çok faydalı bir webinar oldu. Bizlere motivasyon oldu. Öncelikle bizlere bu kadar network imkanı sağlayan TTD'ne ve bizleri bilgilendiren hocalarımıza teşekkür ediyorum.

*Metin ÇELİKİZ
Süper sunum oluyor. Sağolun hocalarım. Ses harika selamlar Zonguldak'tan.

*Züleyha BİNGÖL
Çok faydalı bir sunum oldu. Çok teşekkür ederim.

www.toraksim.org

Haberler