Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"TÜRK TORAKS DERNEĞİ-MECOR 2019"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Türk Toraks Derneği-MECOR 2019" Canlı Konferansı Doç. Dr. Zühal KARAKURT'un sunumuyla 6 Ağustos 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

Doç. Dr. Zühal KARAKURT'un Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki odasından kendi bilgisayarı ile hastane interneti üzerinden gerçekleştirdiği Canlı Konferans yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan CANLI KONSEY MODÜLÜ ile hayata geçti.

78 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 40 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Doç. Dr. Zühal KARAKURT'un katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ayhan VAROL
Değerli üyelerimize selamlar... Zühal hocam her zamanki gibi didaktik ve güzel bir sunum gerçekleştiriyor. Emeklerine sağlık...

*Birsen OCAKLI
Başhekimimiz, her koşulda mentorumuz olarak tam desteğini aldığımız Zühal hocamıza bu güzel sunumu için çok teşekkürler.

*Pınar ÇELİK
Sevgili Zühal, çok sevimli anlattın. Bu sunumdan sonra katılımcı sayısı artacaktır diye düşünüyorum. Emeklerinize sağlık.

*Bahriye Oya İTİL
Zühalcim, gurur duydum ve nostalji yaşadım. Çok teşekkür ederim. Harika bir sunumdu. Çok sevgiler.

*Filiz DUYAR AĞCA
Herkese merhaba. Sunum için tüm emeği geçenlere teşekkürler...

*Şerif KURTULUŞ
Sunum için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.

*Özlem KAR KURT
Zühal hocam, harika sunumunuz için çok teşekkürler.

*Hasan BAYRAM
Çok güzeldi Zühal hocam, ağzına sağlık.

*Özge YILMAZ
Emeğine sağlık, harika sunumdu.

www.toraksim.org

Haberler