Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"MALULİYET DEĞERLENDİRMESİNİN TEMEL İLKELERİ
(MESLEK HASTALIKLARI DAHİL)” CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYTSETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Maluliyet Değerlendirmesinin Temel İlkeleri (Meslek Hastalıkları Dahil)" Canlı Konferansı Prof. Dr. İbrahim AKKURT'un moderatörlüğünde; Dr. Öğr. Üyesi Fatma ERBOY ve Prof. Dr. İbrahim AKKURT'un sunumlarıyla 2 Eylül 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

81 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 15 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. İbrahim AKKURT ve Dr. Öğr. Üyesi Fatma ERBOY'un katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hasan BAYRAM
Çok teşekkür ederiz, sevgili Fatma, İbrahim Hocam, ağzınıza sağlık.

*Ahmet Burhan SÖKER
Çok teşekkürler. Çok güzel bir sunumdu.

*Ayhan VAROL
Sunumlarınız için teşekkürler, Antalya'dan selamlar...

*Ali Fuat KALYONCU
Teşekkürler sevgili arkadaşlar.

www.toraksim.org

Haberler