Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ’DE 1 AİLE HEKİMİNE
AHEKON 2019 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"DERMATOZ YÖNETİMİNDE TOPİKAL STEROİDİN ROLÜ" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 25 Eylül 2019 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Muharrem GÖRGEL'in sunuculuğunda; Prof. Dr. Selma EMRE'nin sunumuyla "Dermatoz Yönetiminde Topikal Steroidin Rolü" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2019 (10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'a Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2019 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Dermatoz Yönetiminde Topikal Steroidin Rolü
Konuşmacı:Prof. Dr. Selma EMRE,
Ankara Şehir Hastanesi, Dermatoloji Kliniği
Sunucu:Dr. Muharrem GÖRGEL,
Kahramanmaraş 12 Şubat 29 Nolu Hürriyet Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:25 Eylül 2019 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler