Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2019 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"TOPİKAL KORTİKOSTEROİD KULLANMA SANATI" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 23 Ekim 2019 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Hamdi AKKUŞ'un sunuculuğunda; Prof. Dr. Nilgün ATAKAN'ın sunumuyla "Topikal Kortikosteroid Kullanma Sanatı" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2019 (10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'a Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2019 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Topikal Kortikosteroid Kullanma Sanatı
Konuşmacı:Prof. Dr. Nilgün ATAKAN
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı
Sunucu:Dr. Hamdi AKKUŞ
Konya Karatay Çimenlik 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:23 Ekim 2019 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler