Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

217 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ;
"TİHUDUM LİTERATÜR SAATİ" PROGRAMI İKİNCİ CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

"TİHUDUM Literatür Saati" programının ikinci Canlı Konferansı 1 Ekim 2019 Salı günü Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Bünyamin YAVUZ'un sunumuyla "Primer Kardiyovasküler Korumada Aspirin Faydalı mı, Zararlı mı?" başlığı altında Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da gerçekleştirildi.

Personalized Prediction of Cardiovascular Benefits and Bleeding Harms From Aspirin for Primary Prevention: A Benefit-Harm Analysis. Selak V, Jackson R, Poppe K, et al. Ann Intern Med 2019 Sep 17. Doi: 10.7326/M19-1132.Prof. Dr. Serhat ÜNAL ve Prof. Dr. Bünyamin YAVUZ'un katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

www.tihudum.org

Haberler