Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"ÖZLÜK HAKLARI" CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Özlük Hakları" Canlı Konferansı Prof. Dr. Sedat ALTIN'ın sunumuyla 29 Ağustos 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Sedat ALTIN'ın İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki odasından kendi bilgisayarı ile hastane interneti üzerinden gerçekleştirdiği Canlı Konferans, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan CANLI KONSEY MODÜLÜ ile hayata geçti.

62 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 43 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Sedat ALTIN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Levent AKYILDIZ
Merhaba… Sevgili Sedat hocam ve tüm katılımcılara selamlar...

*Pınar YILDIZ GÜLHAN
Merhaba; Düzce Üniversitesi olarak asistan ve dönem 5 öğrencilerimizle sizleri dinliyoruz.

*Seda TURAL ÖNÜR
Ayrıntılı sunumunuz için teşekkür ederiz hocam.

*Hasan BAYRAM
Çok teşekkür ederiz başkanım. Çok faydalı bir sunu oldu.

*Bahriye Oya İTİL
Çok teşekkür ederiz Sedat hocam.

www.toraksim.org

Haberler