Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

68 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
343 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
16 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ,
"REHBERLER IŞIĞINDA; ÜST VE ALT SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINA FARKLI YAKLAŞIM"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'ndan ve Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'dan ortak canlı yayınlanan "Rehberler Işığında; Üst ve Alt Solunum Yolu Enfeksiyonlarına Farklı Yaklaşım" Canlı Konferansı Prof. Dr. Kemal UYGUR ve Prof. Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU'nun sunumlarıyla 3 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

68 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 343 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 16 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Kemal UYGUR ve Prof. Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU'nun katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Değerli sunumlarınız için çok teşekkür ederim. Karşıyaka'dan selamlar, saygılar.

*R. Oktay GÖZÜ
Sevgili konuşmacılara teşekkür ederim. Çok yararlandım.

*Hasan BAYRAM
Sevgili hocalarım, emeklerinize sağlık.

*Tuncer GÜREL
Teşekkürler. İzmir Çeşme'den selamlar.

*Fatma Nurhayat BAYAZIT
Faydalı sunumunuz için çok teşekkür ederim.

www.toraksim.org

Haberler