Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

73 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
279 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
47 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
CANLI KONFERANSIN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Prof. Dr. Aytekin OĞUZ'un moderatörlüğünde Prof. Dr. Tevfik DEMİR ve Prof. Dr. Alaattin YILDIZ'ın sunumlarıyla 7 Ekim 2019 Pazartesi günü "Diyabetin Kontrolü Elinizde" Canlı Konferansı gerçekleştirildi.

73 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 279 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 47 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Aytekin OĞUZ, Prof. Dr. Tevfik DEMİR ve Prof. Dr. Alaattin YILDIZ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TİHUDUM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Endokrinoloji Bilim Dalı'ndan selamlar.

*Neşe KORKMAZ
Sizleri dinlemek çok keyifli. Verdiğiniz değerli bilgi ve yanıtlar için çok teşekkür ederim.

*İhsan AYHAN
Hocam merhabalar, Zonguldak Bülent Ecevit Hastanesi'nden selamlar. Sunum için teşekkür ederim.

*Fazilet ÇANKAYA
Harika bir sunum, teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler