Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

86 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
297 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
32 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ,
"AĞRI TEDAVİSİNDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Ağrı Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar" Canlı Konferansı Dr. Melda KARATEPE'nin sunuculuğunda; Prof. Dr. Emine Nur TOZAN'ın sunumuyla 30 Ekim 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

86 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 297 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 32 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Emine Nur TOZAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Tolgay ÇAKMAK
Sayın hocam ve Melda hanım süpersiniz, teşekkür ederim.

*Savaş COŞKUN
Sevgili Melda hanım ve Sayın TOZAN hocam. Her ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederiz.

*Recep PEHLİVAN
Kolaylıklar diliyorum, iyi yayınlar...

*Murat TOPALOĞLU
İlminize sağlık. Tekrarını AHEF AKADEMİ'de 1 gün boyunca paylaşabilir misiniz?

www.ahefakademi.org

Haberler