Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"YÜKSEK RİSKLİ BEBEKLERDE RSV ENFEKSİYONUNDAN KORUMA VE
1. BASAMAKTA TAKİBİNİN ÖNEMİ" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 9 Aralık 2019 Pazartesi günü Saat 12.15'te Dr. Sultan ÇAKIR'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Canan AYGÜN'ün sunumuyla "Yüksek Riskli Bebeklerde RSV Enfeksiyonundan Koruma ve 1. Basamakta Takibinin Önemi" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Yüksek Riskli Bebeklerde RSV Enfeksiyonundan Koruma ve 1. Basamakta Takibinin Önemi
Konuşmacı:Prof. Dr. Canan AYGÜN
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Neonatoloji Bilim Dalı
Sunucu:Dr. Sultan ÇAKIR
Kocaeli Tepeköy Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:9 Aralık 2019 Pazartesi, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler