Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

229 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
17 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" Canlı Konferansı Dr. Kadir Can TUNCEL'in sunuculuğunda; Prof. Dr. Ateş KARA'nın sunumuyla 11 Aralık 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

229 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 17 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Ateş KARA'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Esin DİNCEL
Sevgili Ateş hocamıza ve sunucumuz Kadir Can Tuncel'e Adana'dan saygı ve selamlar.

*Gürkan ASLAN
Merhaba hocam, ben buradayım, programınızı hiç kaçırmıyorum ve Mersin'e de bekliyorum.

*Ceylan İÇİN
Ateş hocam, Kadir hocam çok güzel bir yayındı. Teşekkürler :)

www.ahefakademi.org

Haberler