Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
"HIV İLE YAŞLANMAK, ANTİRETROVİRAL TEDAVİ VE BÖBREK"
CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile "HIV ile Yaşlanmak, Antiretroviral Tedavi ve Böbrek" Canlı Konseyi 10 Aralık 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

Ankara'dan Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın modere ettiği Canlı Konseyde, İstanbul'dan Doç. Dr. Özlem ALTUNTAŞ AYDIN ve Ankara'dan Prof. Dr. Mustafa ARICI sunumlarını yaptıktan sonra chat ekranından gelen soru-katkılar 3 hocamız tarafından yanıtlanıp yorumlandı.

66 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN konseyde konuşmacılarımız YAZILIMI ve TASARIMI TAMAMIYLA BİLİMSEL BİLİŞİM TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlandılar. Söz konusu Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konseye canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konsey esnasında chat ekranında ve sonrasında İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Şafak ÖZER BALIN
Güzel sunumunuz için çok teşekkür ederim.

*Tuba DAMAR ÇAKIRCA
Sunum için teşekkür ederiz hocam.

*Fatma Nurhayat SAYDAM
Sunum için çok teşekkürler.

*Avni ÖZTÜRK
Sunum için çok teşekkürler.

*Büşra TANIR
Sunum için teşekkürler.

*Sultan YOLBAKAN
Sunum için teşekkür ederim.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler