Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"ÇOCUKTA ATEŞ: ENDİŞEDEN TEDAVİYE ATEŞ YÖNETİMİ" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 30 Ocak 2020 Perşembe günü Saat 12.15'te Dr. Yılmaz SEKİZKARDEŞ'in sunuculuğunda; Doç. Dr. Aslınur ÖZKAYA PARLAKAY'ın sunumuyla "Çocukta Ateş: Endişeden Tedaviye Ateş Yönetimi" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Çocukta Ateş: Endişeden Tedaviye Ateş Yönetimi
Konuşmacı:Doç. Dr. Aslınur ÖZKAYA PARLAKAY
Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği
Sunucu:Dr. Yılmaz SEKİZKARDEŞ
Mardin Artuklu Sultanköy Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:30 Ocak 2020 Perşembe, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler