Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI ve ANTİBİYOTİK DİRENCİ"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 4 Mart 2020 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Elif KILIÇ'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Mustafa HACIMUSTAFAOĞLU'nun sunumuyla "Akılcı Antibiyotik Kullanımı ve Antibiyotik Direnci" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Akılcı Antibiyotik Kullanımı ve Antibiyotik Direnci
Konuşmacı:Prof. Dr. Mustafa HACIMUSTAFAOĞLU
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Sunucu:Dr. Elif KILIÇ
Etimesgut 6 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:4 Mart 2020 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler