Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"EYVAH ATEŞLİ ÇOÇUK! NASIL YÖNETELİM?"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 9 Mart 2020 Pazartesi günü Saat 12.15'te Dr. Sermin ÇENGEL'in sunuculuğunda; Doç. Dr. Murat SÜTÇÜ'nün sunumuyla "Eyvah Ateşli Çoçuk! Nasıl Yönetelim?" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Eyvah Ateşli Çoçuk! Nasıl Yönetelim?
Konuşmacı:Doç. Dr. Murat SÜTÇÜ
İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, İstanbul
Sunucu:Dr. Sermin ÇENGEL
Yunusemre 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Manisa
Tarih-Saat:9 Mart 2020 Pazartesi, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler