Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"TOPİKAL KORTİKOSTEROİD KULLANMA SANATI" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 19 Mart 2020 Perşembe günü Saat 12.15'te Dr. Pelin UYGUR'un sunuculuğunda; Prof. Dr. Güneş GÜR AKSOY'un sunumuyla "Topikal Kortikosteroid Kullanma Sanatı" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Topikal Kortikosteroid Kullanma Sanatı
Konuşmacı:Prof. Dr. Güneş GÜR AKSOY
Ankara Şehir Hastanesi, Dermatoloji Kliniği
Sunucu:Dr. Pelin UYGUR
Ankara Etimesgut Yavuz Selim Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:19 Mart 2020 Perşembe, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler