Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"TÜM YÖNLERİYLE COVID-19" ORTAK CANLI KONSEYİ...

25 Mart 2020 Çarşamba günü Saat 19.00'da Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ, Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumlarıyla "Tüm Yönleriyle COVID-19" Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

Canlı Konseye Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan, İNFEKSİYON DÜNYASI Platformu (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'ndan, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'den, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'ndan, Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'den, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PSİKİYATRİM (www.psikiyatrim.org)'den, ACİL TIP DÜNYASI Platformu (www.aciltipdunyasi.org)'ndan ve ECZACILIK DÜNYASI Platformu (www.eczacilikdunyasi.org)'ndan katılabilirsiniz.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa konuşmacılarımız Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ ANTALYA'dan, Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL ise ANKARA'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Ekran önünde programı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından konseye dahil olabilecekler.

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz program sırasında sorularınızı chat ekranından paylaşabilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:Tüm Yönleriyle COVID-19
Konuşmacılar:Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ
Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Prof. Dr. Ateş KARA
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Prof. Dr. Serhat ÜNAL
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
İnfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı
Tarih-Saat:25 Mart 2020 Çarşamba, Saat: 19.00 - 20.00
Yer:www.tihudum.org
www.infeksiyondunyasi.org
www.pediatridunyasi.org
www.ahefakademi.org
www.kbbdunyasi.org
www.romatolojim.org
www.psikiyatrim.org
www.aciltipdunyasi.org
www.eczacilikdunyasi.org

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler