Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

1327 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
116 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
"COVID-19 VE KBB BULGULARI" CANLI KONSEYİNİN
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
PEDİATRİ DÜNYASI, WEB TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

31 Mart 2020 Salı günü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda "COVID-19 ve KBB Bulguları" başlığı altında konuşmacılarımızdan Prof. Dr. Ateş KARA Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan ve Prof. Dr. M. Hakan KORKMAZ kendi bilgisayarı ile Ankara'dan online olarak BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlanarak güncel gelişmeleri aktarıp konu ile ilgili soruları yanıtladılar.

1327 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 116 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konseyimiz Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. M. Hakan KORKMAZ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.pediatridunyasi.org aracılığıyla "PEDİATRİ DÜNYASI, WEB TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "PEDİATRİ DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konseye canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken program esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Ülkem Dilvin ALİBEYGİL
Ateş hocam, eğitimleriniz, bilgilendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. Tüm hocalarıma ve emeği geçen herkese de ayrıca teşekkür ederim.

*Sevgi VURUCU
Çok güzel ve faydalı bir sunumdu, emeğiniz için teşekkürler.

*Salih AYDIN
Güzel faydalı sunumunuz için teşekkürler.

*Gamze ÇİFÇİBAŞI
Çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız.

*Ali Rıza ERDOĞAN
Yüreğinize sağlık teşekkürler.

www.pediatridunyasi.org

Haberler