Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

829 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
103 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"COVID-19: GÜNCEL GELİŞMELER VE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ KORUNMASI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
KBB DÜNYASI ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NE EKLENDİ...

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)’nda Prof. Dr. Kemal UYGUR ve Prof. Dr. Esin ŞENOL’un sunumlarıyla "COVID-19: Güncel Gelişmeler ve Sağlık Çalışanlarının Korunması" başlıklı Canlı Konferans 31 Mart 2020 Salı günü gerçekleştirildi.

829 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 103 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Kemal UYGUR ve Prof. Dr. Esin ŞENOL’un katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.kbbdunyasi.org aracılığıyla "KBB DÜNYASI, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "KBB DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında KBB DÜNYASI, Ortak Pano’da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Cüneyt Orhan KARA
Çok başarılı ve öğretici bir sunum oldu. Teşekkür ederiz.

*Burak HAZIR
Hocam merhaba bu yararlı yayın için çok teşekkür ederim.

*Mehmet TAN
Çok teşekkürler, çok faydalı oldu.

*Bayram Ali TAPARLI
Çok teşekkürler. Saygılarımla.

www.kbbdunyasi.org

Haberler