Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

12.651 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
1071 ADET-SORU KATKININ GELDİĞİ;
BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
"TÜM YÖNLERİYLE COVID-19, SORU VE YANITLARLA"
CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

31 Mart 2020 Salı günü "TÜM YÖNLERİYLE COVID-19, SORU VE YANITLARLA" Canlı Konseyimizde Prof. Dr. Ateş KARA ile Prof. Dr. Serhat ÜNAL Ankara'dan, Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ ise Antalya'dan online olarak BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlanarak katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtladılar ve COVID-19 hakkındaki en güncel gelişmeler ile konunun merak edilenlerini sağlık çalışanlarımızla paylaştılar.

Canlı Konsey Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan, İNFEKSİYON DÜNYASI Platformu (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'ndan, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'den, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'ndan, Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'den, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PSİKİYATRİM (www.psikiyatrim.org)'den, ACİL TIP DÜNYASI Platformu (www.aciltipdunyasi.org)'ndan ve ECZACILIK DÜNYASI Platformu (www.eczacilikdunyasi.org)'ndan ORTAK CANLI YAYINLANDI...

12.651 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 1071 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konsey Prof. Dr. Ateş KARA, Prof. Dr. Serhat ÜNAL ve Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Ortak Canlı Konseyin video kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

www.tihudum.org

Haberler