Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

RADYOLOJİ DÜNYASI'NDA
"COVID-19: AKCİĞER RADYOLOJİSİ: NE KADAR YARARLI? YENİ REHBER ÖNERİLERİ"
CANLI KONSEYİ...

15 Nisan 2020 Çarşamba günü Saat 12.15'de "COVID-19: Akciğer Radyolojisi: Ne Kadar Yararlı? Yeni Rehber Önerileri" Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir. Göğüs Hastalıkları Akademisi'nde gerçekleştirilecek olan bu konseye www.radyolojidunyasi.org adresinden de katılabilirsiniz.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa Prof. Dr. Akın KAYA ANKARA'dan, Prof. Dr. Tevfik ÖZLÜ TRABZON'dan ve Prof. Dr. Recep SAVAŞ ise İZMİR'den online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

www.radyolojidunyasi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

ÜYE OLDUNUZ MU?

Canlı Konferanslara, Canlı Konseylere katılabilmek için www.radyolojidunyasi.org adresinden ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir.

RADYOLOJİ DÜNYASI'na www.radyolojidunyasi.org/uyelik linkinden veya www.radyolojidunyasi.org adresinin üst tarafında bulunan "Üye Ol" butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olup giriş yapabilirsiniz.

Konu:COVID-19: Akciğer Radyolojisi: Ne Kadar Yararlı? Yeni Rehber Önerileri
Konuşmacılar:Prof. Dr. Akın KAYA
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı
Prof. Dr. Tevfik ÖZLÜ
Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı
Prof. Dr. Recep SAVAŞ
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Radyoloji Anabilim Dalı
Tarih-Saat:15 Nisan 2020 Çarşamba, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.radyolojidunyasi.org

www.radyolojidunyasi.org

Haberler