Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"ANTİBİYOTİK DİRENCİ VE AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI" CANLI KONSEYİ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 16 Nisan 2020 Perşembe günü Saat 12.15'te "Antibiyotik Direnci ve Akılcı Antibiyotik Kullanımı" Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa konuşmacımız Prof. Dr. Ayper SOMER İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İSTANBUL'dan sunucumuz Uzm. Dr. Murat ÇEVİK ise ANKARA'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Canlı Konsey sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz program sırasında sorularınızı chat ekranından paylaşabilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:Antibiyotik Direnci ve Akılcı Antibiyotik Kullanımı
Konuşmacı:Prof. Dr. Ayper SOMER
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Sunucu:Uzm. Dr. Murat ÇEVİK
Güdül Aile Sağlığı Merkezi
Tarih-Saat:16 Nisan 2020 Perşembe, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler