Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

ALERJİMM'DE
"COVID-19 VE CERRAHPAŞA PEDİATRİ DENEYİMİ"
CANLI KONSEYİ...

Alerji Astım İmmünoloji Platformu olan ALERJİMM (www.alerjimm.org)'de 16 Nisan 2020 Perşembe günü Saat 20.00'de "COVID-19 ve Cerrahpaşa Pediatri Deneyimi" Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa moderatörümüz Prof. Dr. Bülent E. ŞEKEREL ANKARA'dan, konuşmacımız Prof. Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Ekran önünde programı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından konseye dahil olabilecekler.

www.alerjimm.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz program sırasında sorularınızı chat ekranından paylaşabilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

ÜYE OLDUNUZ MU?
Canlı Konferanslara, Canlı Konseylere katılabilmek için www.alerjimm.org adresinden ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir.

ALERJİMM'e www.alerjimm.org/uyelik linkinden veya www.alerjimm.org adresinin üst tarafında bulunan "Üye Ol" butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olup giriş yapabilirsiniz.

Konu:COVID-19 ve Cerrahpaşa Pediatri Deneyimi
Moderatör:Prof. Dr. Bülent E. ŞEKEREL
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Alerji ve Astım Bilim Dalı
Konuşmacı:Prof. Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Tarih-Saat:16 Nisan 2020 Perşembe, Saat: 20.00 - 21.00
Yer:www.alerjimm.org

www.alerjimm.org

Haberler