Bilimsel Bilişim
1
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

1325 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
184 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"COVID-19: AKCİĞER RADYOLOJİSİ: NE KADAR YARARLI? YENİ REHBER ÖNERİLERİ"
CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI SLAYTLARI
GÖĞÜS HASTALIKLARI AKADEMİSİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

GÖĞÜS HASTALIKLARI AKADEMİSİ (www.ghakademi.org)'nde 15 Nisan 2020 Çarşamba günü "COVID-19: Akciğer Radyolojisi: Ne Kadar Yararlı? Yeni Rehber Önerileri" Canlı Konseyi gerçekleştirildi. Konuşmacılarımızdan Prof. Dr. Akın KAYA ANKARA'dan, Prof. Dr. Tevfik ÖZLÜ TRABZON'dan ve Prof. Dr. Recep SAVAŞ ise İZMİR'den online olarak BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlanarak güncel gelişmeleri aktarıp konu ile ilgili soruları yanıtladılar.

1325 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 184 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konseyimiz Prof. Dr. Akın KAYA, Prof. Dr. Tevfik ÖZLÜ ve Prof. Dr. Recep SAVAŞ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ghakademi.org aracılığıyla "GÖĞÜS HASTALIKLARI AKADEMİSİ, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise video şeklinde "GÖĞÜS HASTALIKLARI AKADEMİSİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konseye canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken program esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hüseyin ARPAĞ
Çok teşekkür ederim. Elinize, emeğinize sağlık...Saygılarımı sunuyorum.

*Orhan BEHRET
Teşekkür ederim, sunum mükemmeldi.

*Dildar DUMAN
Çok teşekkür ederiz Akın hoca, Tevfik hocam, Recep hocam. Çok faydalı bir toplantı oldu.

*Özlem ERÇEN DİKEN
Teşekkür ediyoruz bu yoğun programınızda bizlerleydiniz yine.

*Şerif KURTULUŞ
Sağolun hocam. Faydalı bir sunum oldu. Selamlar, saygılar

GÖĞÜS HASTALIKLARI ALANINDA ÇALIŞAN TÜM HEKİMLERİMİZİ BEKLİYORUZ...

GÖĞÜS HASTALIKLARI AKADEMİSİ'nde gerçekleştirilecek olan bilimsel ve sosyal aktivitelere katılabilmek için www.ghakademi.org/uyelik veya www.ghakademi.org adresinden "Üye Ol" butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan "Üyelik Formu"nu doldurup ücretsiz üye olabilirsiniz.

www.ghakademi.org

Haberler