Bilimsel Bilişim
1
KULLANIM ŞARTLARI
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘içerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Bilimsel Bilişim İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

İş başvuruları hariç olmak üzere, internet aracılığıyla bize ilettiğiniz her türlü yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı mümkün olan en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ancak buna rağmen olağanüstü durumlar sebebiyle veya kötü niyetli çalışmalar sonucu meydana gelebilecek sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
Kullanım Şartları