B İ L İ M S E L   B İ L İ Ş İ M

Hakkımızda

Bilimsel Bilişim olarak yazılım ve tasarımı tamamıyla bize ait olan 36 farklı branşta 38 dijital platformumuz mevcut. Abartısız manada söylemek gerekirse biz platform işletmeciliğinde uzman bir YAZILIM firmasıyız. Hayal edilen, düşünülen her projeyi yazılımsal olarak platformlarımıza entegre edebileceğimiz gibi sıfırdan da projeler, platformlar hayata geçirebiliriz.

Kendimizi “verimlilik şirketi” olarak tanımlıyoruz. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretiyoruz.

Bilimsel Bilişim İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.; 1994 yılından beri faaliyet gösteren ve sektörün öncü firmalarından olan Bilimsel Tıp Yayınevi 'nin kardeş firması olarak 2010 yılında kurulmuştur ve 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin tıp alanındaki en büyük dernekleri ile birlikte dijital platformlar işletmektedir. Uzun yıllardır sektörde olmanın getirdiği deneyim, kurumsallık, vizyon ve kalite anlayışı, üst seviyede bir teknik donanım ve nitelikli personel kadrosuyla birleştirilerek ihtiyaç ve beklentilere uygun, ürün, hizmet ve çözümleri beraberinde getirmiştir. Bilimsel Bilişim; misyonunu, tıp sektöründe yeni yollar ve farklı iletişim kanalları olarak belirlemiş, stratejilerini buna uygun dizayn etmiştir.

25+

Yıllık Tecrübe

45+

Sosyal Platform

1154+

Canlı Yayın

145300+

Aktif Kullanıcı

Daha Fazla Bilgi İçin
İletişime Geç